2015.01.28 21:12

Békülés vagy mégse?!

Szevasz,cső,csá!

Mai napomat osztályfőnökivel kezdtünk.. jó volt,mentünk "múzeumba" és  megtudtuk hogy az osztályátlag 2egész valahány.. mi vagyunk az utolsó előttiek a ranglétrán! Grat 10.A...gratulálok! És ezért nem én tehetek hanem azok a fiúk akik leszarják az egészet..és jelzem csak fiúk buktak tőlünk. kb 10-en vagy nem tudom de a belügyiből 9-en buktak /ennyit kérdeztem Sziszitől/

Aztán ma oda jön a Sziszi meg egy osztálytársa.. és elkezdi nekem "szia Lívi,mizu?" én meg "szia nem sok veled?" és egyszer csak az új lányról kérdezett,mondom neki hogy idehívom.. oda hívtam beszélgettek vele majd a csajszi elment. Később pedig a 10.belügyi osztály kurvái /és néhány fiú/ körül vették és faggatták..én már rendesen sajnáltam őt!

Aztán egyszer Bogi odacsapódik hozzám " szia hallgasd!" oké mondom meghallgatom belehallgattam és fél füllel mondom boginak " Te Bogi ezt a lányt szét szedik" és jött a Brigi a legnagyobb ribi talán abban az osztályban?! na igen visít,sikong erre bogi elmegy messzebb tőle..:D én nem tehettem mert bevoltam szorulva :D

Aztán órákon levél csatát vívtam Suskával :)

Tesin pedig nála volt a labda én meg direkt oda futottam és elakartam venni tőle, hogy magamra hívjam a figyelmét..ami nem tudom sikerült e.. na szóval végülis "nyertem" és helyére vittem a labdát :)

Végül B. barátom is elmondta hogy mindig mellettem lesz,stb..stb.. :) olyan jó érzés..:) köszönöm hogy nem löksz el teljesen magadtól :*  <3

Na egyik szünetben a Bogi elkezdi mondott neki az új csaj valamit amitől nem tudott 1 napig aludni én meg vissza vágok rá " attól elmondhatod én tegnap végig sírtam két órát úgyhogy biztos eltudok majd aludni mert fáradt vagyok" erre gondolom csak a sírás maradt meg a fejében és így válaszol "mi a baj? miért sírtál?" én meg "áhh mindegy,na nem mondod el" ő pedig "neem meg is igértem neki" na jó itt abba is maradt a beszélgetés! 

Most hogy így vissza nézem elég sokat írtam,ma pedig nem terveztem a blogolást :)

Jóéjt,páá :* :))

 

 

—————

Vissza