2015.04.09 21:26

Csütörtök..yupp~

Sziasztook!

mai napom matekkal kezdtem,amiből sikerült négyest szereznem..kint van a falamon :)

Aztán egy irodalom ott leveleztem kírával,de amúgy szépen elvoltam..és kémia helyett töri volt így ma 2x volt töri hát én kikészültem..jó első órán szövegértés volt,vagymi.. másodikon kíra és balázs megmentett a felelés elől :D

De hát  3. fizika hát ott folytattuk azt a valami (akármi is az :D ) aztán jött infó..most tökre örülök mert értem amit csinálunk,és  tök jóó!

eztán jött a másik töri és előtte a lányok a 9.Belügyiből cigiztek a wc-ben hát olyan büdös volt amikor bementem utánuk hogy fuuu...alig kaptam levegőt!! :/

Aztán föci ott is valamit elhülyéskedtünk ja igen Krisszel és Kittivel hogy a kittinek aki tetszik srác hamar elment én meg elkezdem "krisz figyelj pár hónap és a kitti kis porontyokat szül neki" :D aztán végül csak leesett a kittinek és full vörös lett :D

Ezután mentünk haza.. tök fasza halottas kocsi mellett mentünk el *-* nekem bejönnek az ilyen kocsik de az a gáz hogy ahogy oda értünk a temetőhőz láttam mindenki feketében van na ott.. vége a jó kedvnek :/

Aztán leszállt előttem a buszról egy szerelmes pár.. és a fiú úgy fogta meg a lány fenekét hogy a középső ujját "feldugta"..O.O ilyen fejjel néztem kb..amit néhányan a buszról láttak is..:D

aztán mondom a raminak ezt..elkezdi 

Rami:biztos simán megfogta a seggét.

Én: hát te nem láttad úgy feldugta neki az újját..de komolyan

Rami: neked még nem fogták meg a seggedet soha?

Én: Hátő..ja tényleg még soha..:D /de ezt kicsit hangosan mondtam mert bent volt a füles :D ez gáz lett/

na aztán ezután épp hogy átértem a zebrán..megyek.. erre jön velem szembe egy kb 170cm-es kicsit nagyobb termetű srác és rápillantott a melleimre /jól láttam/ hát ezen röhögtem egyet :D 

Ennyi^^

 

—————

Vissza