2015.01.27 20:59

elhagytatok..

Üdv!

Ma úgy látszik két bejegyzést kell veletek megosztanom..nem nyavalyogni szeretnék,de nagyon fáj..itt bent.

Olyan nehezen viselem,hogy egyik napról a másikra úgy  kezel mintha idegenek lennénk.. azt mondta hogy a mi barátságunk különleges, most mégse úgy veszem észe!

Olyan rossz hogy  napról-napra folyamatosan beszélünk és mi következik? az hogy még vissza se ír,írhatok neki 100 üzenetet egyikre se válaszol.. és én nem tehetek semmit!! MEGŐRÍT EZ A TEHETETLENSÉG!! :'( :'(

Suska..őt is elveszítettem.. megpróbáltam érte küzdeni de ez valahogy nem megy,akár mennyire is lelkes vagyok mindig letöri hogy "úgyse lesz jobb" meg " tegyek még érte sokat" /nem szó szerint így de a lényeg ez/

Rohadtul fjdalmas érzés amikor a világon létező össze barátodat elveszíted...és hiába tennél érte nekik te sosem fogsz tudni megfelelni..:'(

Jóéjt!! csáóó

—————

Vissza