2014.06.24 18:14

Girl funos csajszi keddi napja

Sziasztok! ^^
Hát a mai nap ahogy mentem a buszra le kellett menjek a járdáról mert egy barom a JÁRDÁRA ÁLLT AZ AUTÓVAL-.- :/
Most komolyan?! Na végülis kikerültem..
Aztán ma mentünk herélésre és körmölésre is az a cuki bárány mindig csóválja a farkát :3 olyan cuki hogy belehaloook *o* majd róla is kaptok képet ííígéééreem ^^ 
Ennyi ^^
Íme egy idézet:
"A sértettség kemény dolog, kihozza az emberből a legszemetebb énjét, és kimondat vele olyan mondatokat, amiket soha nem gondolt komolyan."


Nyertem egy zakcsó csipszet *o* /csipszben volt benne:)/

Köszönöm a figyelmet!!
Puszi,Pacsi ^^

—————

Vissza