2014.06.24 18:14
Girl funos csajszi keddi napja
Sziasztok! ^^
Hát a mai nap ahogy mentem a buszra le kellett menjek a járdáról mert egy barom a JÁRDÁRA ÁLLT AZ AUTÓVAL-.- :/

Most komolyan?! Na végülis kikerültem..
Aztán ma mentünk herélésre és körmölésre is az a cuki bárány mindig csóválja a farkát :3 olyan cuki hogy belehaloook *o* majd róla is kaptok képet ííígéééreem ^^
Ennyi ^^
Íme egy idézet:
"A sértettség kemény dolog, kihozza az emberből a legszemetebb énjét, és kimondat vele olyan mondatokat, amiket soha nem gondolt komolyan."
Nyertem egy zakcsó csipszet *o* /csipszben volt benne:)/

Köszönöm a figyelmet!!
Puszi,Pacsi ^^
—————
