2014.06.20 15:51

Girl funos csajszi pénteki napja

Sziasztok!
Ma volt az évzáró,hatalmas izgalom és kevésbé jó bizonyítvány..mondjuk inkább bizonyhitvány.
Lényegben rövid húzos napom volt,évzáró után mentünk anyummal takarítani és  jól elfáradtam,hazaértünk és aludtunk egyet most pedig itt vagyok,még nem ért véget a nap..de szerintem már nem lesz izgalmas dolog.

Íme egy idézet:

"Szeretek az esőben sétálni, mert olyankor senki sem látja, hogy sírok.! ~"

Köszönöm a figyelmet!!

Puszi,Pacsi^^

—————

Vissza