2014.06.11 13:55

Girl funos csajszi szerdai napja

Sziasztok! 
hát ma is nagyon meleg volt egésznap,a talpam égett a cipőben. Tesi órára menet pedig a lépcsőn volt egy szép esésem amiben a kisujjam megdagadt..háát nem volt kellemes érzés elhihetitek :/
Egyik osztálytársammal/mellesleg aki a barátnőm is/ egy smile-vel díszitettük,hogy hamar gyógyuljon :D 
Amúgy meg megkaptam a kémiából az évvégi 3-ast szóval nagyjából happy van :)
Még holnap jelentkezem!:)
Puszi,Pacsi

—————

Vissza