2014.06.18 19:30

Girl funos csajszi Szerdai napja

Sziasztok! 

Szégyellem hogy csak most tudok jelentkezni,de  gyakorlat után amikor haza értem már mentünk kapálni :/ köszönöm a megértéseteket! :)

Amúgy a mai nap nem volt valami rossz,de jó se.

Reggel láttam egy hasonmást. A Bythewayből az Oli hasonmását*o*. És amikor ezt elmondtam az osztályból a lányoknak  lefujjogtak pedig megértem hogy nem szeretik csak nem kéne lefujjogni mert ez rosszul esett.

Remélem nektek könnyebb napotok volt.

Íme egy idézet:

"Néha csak egy ölelés kell, és máris megnyugszik a szívünk!"

Köszönöm a figyelmet! 

Puszi,Pacsi^^

—————

Vissza