2014.06.18 19:30
Girl funos csajszi Szerdai napja
Sziasztok!
Szégyellem hogy csak most tudok jelentkezni,de gyakorlat után amikor haza értem már mentünk kapálni :/ köszönöm a megértéseteket! :)
Amúgy a mai nap nem volt valami rossz,de jó se.
Reggel láttam egy hasonmást. A Bythewayből az Oli hasonmását*o*. És amikor ezt elmondtam az osztályból a lányoknak lefujjogtak pedig megértem hogy nem szeretik csak nem kéne lefujjogni mert ez rosszul esett.
Remélem nektek könnyebb napotok volt.
Íme egy idézet:
"Néha csak egy ölelés kell, és máris megnyugszik a szívünk!"

Köszönöm a figyelmet!
Puszi,Pacsi^^
—————
