ilyen sincs mindenn
Na csáá!!!:)
Ma némettel kezdtünk ami nem is volt vészes.. sőt..tanárnő eléggé szidta nekünk az osztályát..na mindegy lényegtelen!
Aztán egy állattenyésztés óra amit nem az a tanár tartott meg aki eredetileg tartja..hát elég jól magyarázta el..és érdekes dolgokat mesélt!
Aztán töri..reméltem hogy felelek..de sajnos nem így lett..:( na mindegy majd legközelebb..:))
és fizika.. ahol megírtam a tz-t húú kb 30 percben.. óra végén megnézte 5ös lett *-* első ötösöm fizikábóól és ráadásul TZ!!!! wááááh úgy örültem egésznap,még most is kiugrok a bőrömből ha rágondolok :D nagyon jó érzés :33
És 3 gyakszi..amin a végén Kíra,Zsófi,és én maradtunk meg persze a tanárnő és két technikumos diák...Kíra egész végig vörös volt..no hát Vida bátyjától :D
na és eljött az idő mentünk "tesztelni" magunkat..avagy kressz.. na igen egész órán teszt volt,és egész jókat mondtam az óra végéről kb 5 perccel eljöttünk a zsófival..ő ment buszmegállóba Martinnal /aki megvárta/ én meg wc-re majd követtem őket ahol Bálint is ott volt..ohh te gazda csávó vinne el a fene téged :D
na visszatérve a tesztelésre..az oktató nem bírja megjegyezni a nevem és vivient hallott a számból /mert halkan mondtam és nem artikuláltam/ na igen és még egyszer le vivienezett akkor már elmondtam a teljes nevem hát ez kész! remélem megjegyzi,de ha ezt nem jegyzi a 3. nevemet is elfogadom..:3
És volt egy kérdés ahol ilyen A,B,C autók voltak és hogy merre kanyarodjanak.. nem válaszoltam jól erre megkérdezi tőlem "Lívia melyik a jobb keze?" felteszem nagy nevetve.. és végülis kibogóztuk a szálakat..(Y)
Aztán 2 "diával" később Jani is kapott egy ilyet ő se tudta neki is elkezdi "Jani hát neked is/magának is melyik a jobb keze,tegye fel?!" ő is feltette de én rohadtul szakadtam rajta hogy ő is ott és pont úgy "bukott el" mint én.. :D hát ez kész!! :D
Ez egy igazán jó nap volt..:) még ilyet!! még,még,mééég!!! :)
—————
