2014.08.14 13:54
ismét egy letargikus nap :( :(
Sziasztook!
Van egy srác..metinen..metin az egy játék, olyan balf*sz szegényem hogy agyon csapnám egy lapáttal :D mai napig nem értem hogy lányokkal miért nem tudok barátkozni metinen. :/
Ma tiszta rossz kedvem van..nem tudom ilyet nem éreztem mint az iránt a "titkos" srácom iránt,egyszerűen akarom,de mégse..félek rossz vége lesz és megint én leszek a padló vendége. Hát mit mondjak megszoktam..hmm..hmm esős borult idő van lehet azért is van rossz letargikus kedvem.
Viszont tegnap tudtam meg hogy ma mehetek címkézni :3 és ma veszünk egy grillt is amit holnap fogunk felavatni,bizony. :)
Hát estére már teljesen összetörtem,már a sírás kerülget.. annyira szeretném ha szeretne..:(
hát jöjjön az idézet:
"A hiány olyan,mint egy sajgó pont a szívemben.Sokkal jobb érzés,mint amikor dühös voltam rá,vagy ami még rosszabb,amikor nem engedtem,hogy bármit is érezzek iránta.
A hiánya az jelzi, hogy szeretem."

Köszönöm a figyelmet!
Puszi,Pacsi
—————
