2015.02.22 19:46

jelentem még élek..

Szevasztok kis pajtások!

Jelentem hogy még élek,bár kicsit rossz útra térek...~

Hát a mostani napokban szépen "meggyógyultam" még kicsit náthás vagyok,de többé nem lesz ilyen hogy orvoshoz megyek mert nekem az iskola fontosabb!!

És tudván hogy hiába kérem kifogásokat keresnek hogy miért nem tudják átadni a heti anyagot.. többé nem lesz ilyen mert megpróbálok nem hiányozni..

na és amúgy minden tuti..minden rendben... JA NEM!

hát suska..mit is mondjak még mindig szeretném ha meg sem történt volna ez az egész "r*bancos" sztori meg a füzetbe firkálós..:(

Ezt neki írtam..és egyáltalán nem törődött vele..:( Talán itt a vége fuss el véle?! 

Holnap pedig lehet írok infóból..háát.. asszem menne ha mégis írnék.. de KEDD GÉPTAN...BRRR...félek tőőle!!!

Na puszi,Csááá

—————

Vissza