Jön a betegség..és a mosolynap is..
Hát hali!
Az a bizonyos időszak köszönt be amikor én lebetegedtem.. ritkán vagyok beteg de ha az vagyok akkor nagyon -_- oké hétfőn lázasan elmentem a suliba és kedd óta az ágyat nyomom..na igen szerda van ez a 2. nap hogy ágyban punnyadok de nem jó, valakik élvezik ha otthon lustizhatnak de nekem nem megy.. egésznap azon kattog a fejem hogy mi történik a suliban...na meg vajon hiányzom e valakinek?! senkinek..tudom..de hátha!
Állítólag ma van mosolynap..akkor miért nem megy hogy úgy mosolyogjak ahogy szoktam? :/ Betegség puculj már el rühellek mint az állat!!
Pokoli érzés hogy "kiszolgálnak" meg folyton tömnének kajákkal de semmi étvágyam (sós pufi,ropi,perec,gumicukor..) ezeket nassolgatom ha hányingerm van vagy ha "éhes vagyok"..hát igen..
Tiszta hólyag a torkom repedezett a szám,valami nem stimmel..de hétfőn AKKOR IS FOGOK MENNI LESZAROM!!! nem bírom mááár...
na elég a nyafibóóól..ez a betegség nem jó kor jött mert kifutok az időből..valamit csinálok valakinek de ez a betegség rossz kor jött közbe :/
Na akkor képek :D







hát boldog mosolynapot! :)

pááááááá
—————
