2014.07.20 23:25
Minden szét romlik körülöttem..
Sziasztok!!
Újra jelentkezem..történt tegnap egy olyan eset mi szerint micén /transformicén,egy netes játékon/ "összejöttem" egy sráccal,aztán ma mindennek vége lett,nem szeretném részletezni.
És még itt a dolog a volt LBM-mel /LBM=Legjobb Barátnők Mindörökre/ mintha valaki direkt akarná azt hogy nekem fájjon.. de higgyétek el pár nap és már egy könnyet se hullatok,csak még nehéz az ilyet eltűrnöm mert érzékeny vagyok,de nem sokára már csak egy kőszívű csaj leszek.
https://www.youtube.com/watch?v=__O1CNXH374
Ezt akinek van rá módja hallgassa meg..tényleg könny a semmiért..:( /Mellesleg imádom ezt a csajt^^/
.jpg)
---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Köszönöm a figyelmet!
Puszi,Pacsi
—————
