2015.01.18 21:42

Mosolynap..nem egészen tejfel..

Sziasztok!

Még szombat este kiterveltem valamit mosolynapra,amit meg is valósítottam :) Kisebb nagyobb sikerrel!

Íme.:

mentem és villany oszlopokra  ragasztottam rá :) Valaki csak letép egyet :3

Lényegében pedig ma volt a legrosszabb mosolynapom...egyik haverom olyan szinten megbántott hogy csak na.

 

 

 

 

Puszi,Pacsi^^

 

 

—————

Vissza