2015.01.18 21:42
Mosolynap..nem egészen tejfel..
Sziasztok!
Még szombat este kiterveltem valamit mosolynapra,amit meg is valósítottam :) Kisebb nagyobb sikerrel!
Íme.:

mentem és villany oszlopokra ragasztottam rá :) Valaki csak letép egyet :3
Lényegében pedig ma volt a legrosszabb mosolynapom...egyik haverom olyan szinten megbántott hogy csak na.




Puszi,Pacsi^^
—————
