2015.03.21 18:57

Nem megy..

Szevasztok!

Vége a gyakorlatnak..hát most jönnek a stresszes hetek...

Itthon is mindenkivel összeveszek,nővérem folyton piszkál..Anyum azt mondja hogy nem csinálok semmit, pedig amikor mi vagyunk beteg ők mindent megtesz.. egésznap palacsintát sütöttem és kicsit gondoltam pihizek...de áá nem, mosogassak el..:(

"magány kicsit hagyjál már magamra......"

De azért az utolsó előtti napon reggel öltöztünk át kitti húzza a bal lábára a jobb csizmát..erre Balázs rá szól "Öhm..Kitti ne húzd fel a csizmát" :D

—————

Vissza